Активісти Національного руху «Державницька ініціатива Яроша» звертаються до керівництва телеканалу «1+1» та студії «Квартал-95» з вимогою не залучати до зйомок теле та кіно продукції, що виготовляють ці структури, акторів – українофобів, яким до того ж заборонений в’їзд в Україну через гастролі в окупованому Криму. Йдеться насамперед про зірку телесеріалу «Свати» Федора Добронравава, якому днями СБУ заборонила в’їзд до України. 

В той час як наші воїни на передовій, жертвуючи своїм життям та здоров’ям стримують кремлівського агресора, в українському телеефірі на одному з провідних телеканалів транслюють фільм за участю акторів українофобів. «Цей росіянин неодноразово дозволяв собі антиукраїнські публічні заяви, в яких, зокрема, підтримував анексію Криму Росією», - йдеться у повідомленні СБУ. Разом з тим, правоохоронці зафіксували численні відвідування Добронравовим анексованого півострова, що автоматично тягне за собою заборону на в’їзд на територію нашої держави. Нагадаємо, минулого року СБУ вже заборонила в’їзд в Україну двом іншим акторам серіалу «Свати» Людмилі Артем'євій та Миколі Добриніну. Причиною такого рішення також стали візити цих акторів до окупованого Криму.
«Акторам українофобам не місце в нашому телеефірі. Ми закликаємо очільника студії «Квартал-95» Володимира Зеленського та керівництво каналу «1+1» не залучати Добронравова, Артем’єву та Добриніна до своїх проектів. Я переконаний, що зоровий глузд, національна свідомість та державні інтереси в цій ситуації є не співмірними з рейтингами здобутими від залучення цих агітаторів Кремля і керівництво «Кварталу-95» та «1+1»зроблять собі з цього висновки», - зазначив керівник громадсько-політичного сектору НР «ДІЯ» Андрій Шараскін, позивний «Богема».

Львівські активісти заклеїли управління ДФС опальним Цимбрилом та звернулися до Синютки

22.11.17р. активісти Національного руху Державницька ініціатива Яроша та низки громадських організацій прийшли з пікетом до управління Державної фіскальної служби Львівщини. Вони протестують проти призначення на посаду начальника другого відділу внутрішньої безпеки ДФС Ігоря Цимбрила, який у 2014 році за часів президентства Януковича «прославився» переслідуваннями учасників Революції Гідності.  
«Ми вже двічі спілкувалися з паном Цимбрилом, просили його добровільно написати заяву на звільнення, бо таким як він – не місце у новій післяреволюційній владі. Під час першої нашої зустрічі він намагався робити в з себе білого та пухнастого, переконував що не винен, під час другої – взагалі утік від нас. Є відеодокази його злочинних діянь, його вина доведена у суді, тому ніяких компромісів в цьому питанні не може бути», - зазначив координатор НР ДІЯ Львівщини Валентин Середюк.
Самим пікетом активісти не обмежилися. У понеділок вони побували на селекторній нараді в голови ЛОДА Олега Синютки і донесли до нього позицію громади стосовно призначення Ігоря Цимбрила в ДФС. Очільник області порадив тоді звернутися до нього з офіційним листом. Після цього, пообіцяв що клопотатиме про звільнення Цимбрила в керівництва ДФС України.
«По начальнику відділу внутрішньої безпеки я звернуся до керівника ДФС, спілкувався з активістами Майдану, з представниками фіскальної служби. Я підпишу лист на керівника ДФС», - зазначив очільник ЛОДА Олег Синютка.
Активісти підготували звернення і нині занесли його в ЛОДА. «Ми сподіваємося, що очільник області дотримає свого слова та клопотатиме про звільнення Цимбрила. Однак в будь-якому випадку ми цю справу доведемо до логічного завершення», - пообіцяв Валентин Середюк

Голова Правління ГО "ДІЯ" Андрій Шараскін вітає усіх українців по духу і по крові з Днем Гідності та Свободи.

Пам’ять не відпускає той знаменний, історичний 2013 р.,коли більше українці не могли мовчати і терпіти наругу над собою. Ми вийшли на Майдан і заговорили. Не у своїх чотирьох стінах будували країну, а там у самому серці України -Хрещатику. Свою Свободу ми виборюємо великою ціною - ціною життя людей. Виправляємо чужі помилки, ставлячи на ваги власне життя і життя народу, аби завтра у хату кожного українця не прийшли ті, кому тут не місце.

Ми гідні того аби про нас знали, поважали, слухали і визнавали, адже ми Велика і Велична Нація.

Тож у цей по -істинному історичний день пам’ятаймо про тих, хто віддав своє життя за нашу з вами свободу, підтримуємо тих, хто зараз продовжує виборювати її і на фронті, і в тилу, бережімо пам’ять поколінь та разом в єдності здобудемо нашу Перемогу!

Шановані брати і сестри. Сьогодні маємо дуже символічну дату для усіх нас – початок новітньої боротьби за право називатися вільним народом. Чотири роки тому Революція Гідності сколихнула всю державу, підняла з колін тих, хто ще вчора мовчав і покірно мирився. Це повстання стало епохальним для України, воно визначило курс нашої держави, змінило з середини кожного українця. Горджуся тим, що писав цю історію разом з народом! Тоді, на Майдані, ми всі разом протистояли злочинному антидержавному режиму і показали, чого варті. Честь і слава тим героям Небесної сотні, які поклали своє життя за нас з вами. Водночас, честь і слава тим відважним воїнам які вже майже чотири роки боронять державні рубежі від одвічного ворога з східного кордону. Всі ми пам’ятаємо, що першими пішли на цю священну війну – добровольці. Наш поступ триває. Українська Добровольча Армія в своїх лавах має честь бачити сотні героїв новітнього Майдану. Ці люди, загартовані вогнем Революції, і сьогодні на передовій достойно протистоять орді кремлівського карлика. Наша мета – завершити, розпочату Революцією Гідності справу – очистити рідні землі від ворога та побудувати Українську самостійну соборну державу.

Провідник НР «ДІЯ», Командувач УДА Дмитро Ярош

17 листопада 2017 року в Києві відбувся третій етап навчань активістів регіональних Комітетів Національної Дії.

Як вже зазначалося, головною метою таких навчань є підготовка громадських активістів – учасників регіональних Комітетів Національної Дії – до активної і відповідальної участі в політичній діяльності, підготовка чесних і кваліфікованих спеціалістів для управління державними та місцевими справами.

Цього разу на розгляд аудиторії були запропоновані наступні теми:

1.Нові правила для нової України. Нова Конституція України як суспільний договір

(Модератор – Геннадій Друзенко, правник, громадський активіст, співзасновник та керівник Першого добровольчого медичного шпиталю ім. М.Пирогова, член Координаційної Ради Форуму Національної Дії).

2.Вісім умов економічного розвитку України

(Модератор – Ігор Марков, докторант Інституту народознавства НАН України, член Координаційної Ради Форуму Національної Дії).

3.Побудова політичних організацій зі змінною структурою – динамічною мережею

(Модератор – Тарас Пахтій, незалежний дослідник).

Важливою складовою цього етапу стала колективна робота учасників навчання у форматі динамічної мережі над образом, будовою і завданнями нової політичної організації.

Матеріал взято із сайту - http://www.patriot.org.ua

Конституція Сполучених Штатів Америки

Діалогу не відбулося. На зустрічі із активістами опальний деефесівець Цимбрило поспішно виправдався та утік

15.11.17р. громадські активісти Львова, як і обіцяли, навідалися в обласне управління Державної фіскальної служби , аби послухати офіційне виправдання опального екс-даівця, а нині одного з керівників Служби безпеки ДФС Ігоря Цимбрила, котрий у 2014 році за часів президентства Януковича «прославився» переслідуваннями учасників Революції Гідності. Один із задокументованих фактів тиску на революціонерів - Цимбрило намагався вручити сфальсифікований протокол про порушення правил дорожнього руху священику-євромайданівцю о. Михайлу Димиду. Тоді суд визнав дії дорожнього інспектора протиправними.
3-го листопада, під час попередньої зустрічі з активістами, Цимбрило всіляко заперечував свої діяння у 2014 році, погодився документально довести свою невинність і навіть пройти детектор брехні. Сьогодні ж спілкування фіскала з активістами було кількахвилинним і носило форму монологу. 
Ігор Цимбрило переконує, що Львівських євромайданівців не переслідував і зачитує висновок досудового розслідування та перевірки прокуратури: «Щодо мене відсутні відомості, як в матеріалах службового розслідування яке проводилося, так і в матеріалах досудового розслідування прокуратури Львівської області в якому мої дії визнавалися неправомірними. Отже, висновок суду – протиправність моїх дій не відповідає обставинам», - виправдовується Ігор Цимбрило 
Відповідати на запитання журналістів держслужбовець відмовляється. Зі словами: «Треба ставити крапку», -  він поспіхом залишає актову залу Львівського управління ДФС. 
«Ми очікували подібних витівок від Ігоря Цимбрила. Зрозуміло, що людина таких моральних принципів намагатиметься брехнею шукати собі виправдання, аби залишитися на посаді. Всі ці відписки з перевірок є формальними і не мають нічого спільного з істиною. Вину цього посадовця доведено у суді, є відеодокази його протиправних дій. Ми не відступатимемо від наших принципів – надалі вимагатимемо його відставки», - зазначив координатор Національного руху «Державницька ініціатива Яроша» Валентин Середюк. 
Активіст закликає усю активну громадськість об’єднатися та спільно домогтися звільнення Ігоря Цимбрила з посади.

 

У Києві відбулась презентація унікальної виставки, аналогії якої не існує. На вул. Десятинній,12 презентували галерею-музей «Історія становлення української нації.
Поруч з Великими історичними постатями важливе місце в музеї займають герої сьогодення – захисники України воїни-добровольці. Серед фігур впізнаємо командувача Української добровольчої армії Дмитра Яроша, «кіборга» Богему – Андрія Шараскіна, який зараз очолює ГО «Державницька ініціатива Яроша», Валерія Красняна «Барса» - командира другої штурмової роти та Павла Чайку – відомого «кіборга».

Ідейний натхненник проекту, бізнесмен, галерист і суспільний діяч Валерій Галан. Основною метою створення інтерактивного музею називає виховання нового свідомого покоління українських громадян на позитивних прикладах із минулого. На його думку, постійне відставання України від Європи можна пояснити одним фактором — відсутністю в українців самоповаги. А немає її тому, що пересічному українцю нічим особливо пишатися, він не пам’ятає своєї історії, не знає, що його предки захищали Європу, що в нас були власні науковці, власні художники, мислителі. Потрібно змінити свідомість людей, прищепити їм самоповагу, а зробити це можна тільки через позитивні, героїчні сюжети.
Автори проекту не претендують на універсальну історичну правду, в основі все-таки лежить ідеологія. Саме вона повинна об’єднати націю, яку поки що об’єднують тільки вареники й борщі. На його думку, неприпустимо, що в кожному регіоні країни власні герої.
Якщо ж говорити про технічну сторону проекту, то В. Галан описує його, як один із найпрогресивніших: технології випереджають середній світовий рівень на 5-6 років. Музейна експозиція містить близько 130 фігур, об’єднаних в 35 сюжетів. Фігури ці виконані із силікону, і є настільки високоякісними що при відповідному освітленні складно відрізнити їх від людей. Всі фігури органічно вписуються в облаштовані діорами і панорами.
Під час презентації проекту автори біля кожної експозиції влаштували невеличкі сценки – розповіді. Гостей вразила презентація біля воїнів Української добровольчої армії, коли серед п’яти фігур, одна раптом ожила. Таким чином Дмитро Тубольцев – відомий український актор та доброволець – розповів присутнім історію кожного воїна, відтвореного в експозиції. Приємним подарунком для гостей стала поява біля своїх силіконових копій двох добровольців – Андрія Шараскіна «Богеми» та Валерія Красняна «Барса».
Автори проекту запрошують до співпраці всіх, кому не байдужа доля та майбутнє нашої держави. Тих, хто хоче, щоб про нас знали в інших країнах, а наші діти зростали з любов’ю до України.

3-4 листопада 2017 року Кропивницький осередок ВП ГО “ДІЯ” організував та провів на теренах Знам`янського району вишкільний табір “Диківська січ”. Основною метою проведення стала перевірка мобілізаційних можливостей загону територіальної оборони УДА по розгортанню табору (бази) у осінньо-зимових польових умовах.  Участь у таборуванні взяли 15 дорослих активістів з області та учні Диківської школи, яким було організовано заняття з військово-тактичних дисциплін та конкурс на кращого стрільця з пневматичної гвинтівки. Незважаючи на складні погодні умови, школярі з великим зацікавленням приймали участь у таборуванні, переможці стрілецького конкурсу отримали призи, після чого усіх почастували смачним козацьким кулішем. Ще однією важливою складовою було розгортання табору та його облаштування у складних погодних умовах з ночівлею. Таборовиками було розгорнуто великий військовий намет, в яких встановили “буржуйку” для опалення, розгорнуто кухню та організовано умови для перебування. Незважаючи на те, що більшість учасників реально воювали – такого роду досвід здобули вперше, адже  цілий день йшов дощ і роботу було зроблено. Дякуємо небайдужим меценатам за матеріальну допомогу для проведення вишколу та Знам'янському ТСОУ за наглядний матеріал та інструктаж по правилам поведінки зі зброєю.

 

 

 

Львівські активісти вимагали у ДФС звільнення опального чиновника -антимайданівця Цимбрила

Нині представники Національного руху «Державницька Ініціатива Яроша» та інших громадських організацій в головному управлінні Державної фіскальної служби Львівщини протестували проти призначення на одну з ключових посад у ДФС Ігоря Цимбрила. Під час Революції Гідності цей чиновник, працюючи посадовцем у ДАІ, прославився тим, що з лютою ненавистю переслідував та чинив тиск на учасників місцевого Євромайдану, всіляко перешкоджав виїзду протестувальників у Київ, переслідував священнослужителів, які допомагали Майдану. Один із задокументованих фактів тиску на революціонерів - Цимбрило намагався вручити протокол священику-євромайданівцю о. Михайлу Димиду, який начебто не зупинився на вимогу працівника ДАІ. Протокол був оформлений на основі сфальсифікованого рапорту шестиденної давності. 
«Свого часу ми вже домоглися, аби Цимбрила не було призначено на одну з керівних посад у ДАІ Львова. Однак, взявши паузу, цей прислужник Януковича, таки зумів потрапити на державну службу на посаду начальника другого відділу управління внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС Львівщини. Зараз ми бачимо, що вчорашні прислужники Януковича без перешкод знову потрапляють у владу. Відтак ми вирішили прийти в управління ДФС Львівщини і послухати аргументи керівництва стосовно цього кадрового призначення. Неприпустимо, щоб такі люди, як Цимбрило працювали у владі», - каже координатор НР «ДІЯ» Львівщини Валентин Середюк. 
Аргументи керівництва ДФС Львівщини активісти не отримали, а от послухати коментарі самого Ігоря Цимбрила представникам громадськості таки вдалося. Новоспеченого податківця активісти перестріли на коридорі біля актової зали. Запевнивши, що розмова носитиме виключно мирний характер Цимбрило погодився на діалог з представниками громади. Під час розмови він заявив, що ніякого переслідування активістів під час Революції Гідності він не проводив, більше того забороняв підлеглим вручати сфальсифіковані протоколи і за це його підставили.
«Були ці фальсифіковані рапорти. Керівництво сказало когось притягнути до відповідальності, скласти адмінпротоколи. Це були вказівки, однозначно. Я заборонив своїм працівникам складати такі протоколи і навмисно мене зробили крайнім» - виправдовується Ігор Цимбрило. 
Та представників громадськості такі запевнення не розчулили. Вони нагадали податківцю, що факт тиску на євромайданівців та вручення сфабрикованих протоколів о. Михайлу Демиду був доведений у суді. Відтак, активісти вимагали, аби Ігор Цимбрило подав у відставку. Писати заяву на звільнення податківець відмовився. Сторони домовилися, що повторна зустріч відбудеться 15 листопада. На ній податківець пообіцяв оприлюднити факти тиску на нього з боку безпосереднього керівництва. Також він пристав на пропозицію громади пройти «детектор брехні».

Коментуючи заяву Одеського ВП ГО ''ДІЯ'', головнокомандувач УДА Дмитро Ярош висловив підтримку одеситам та, в разі потреби, готовий відправити один з фронтових підрозділів для налагодження ситуації навколо військової частини в Одесі. А почати зачистку він пропонує з мерії.

Заява Одеського осередку НР «ДІЯ» щодо ситуації, яка склалась навколо військової частини і незаконного захоплення землі, яка належить Міністерству оборони «будівельниками» у балаклавах та з шевронами батальйону «Айдар» : «Нам давно відомі оборудки мера Одеси Труханова з землею і не тільки, на користь своїх бізнес-партнерів. Також отримали заангажовану та незрозумілу позицію правоохоронних органів. На разі чекаємо висновків військових».

Ми готові надати будь-яку підтримку у встановленні осіб, причетних до скоєння протиправних дій, а також будемо добиватися, щоб винні понесли покарання, передбачене законодавством. Наша позиція однозначна та незмінна - ніхто не має права захоплювати військові об’єкти, незважаючи на приналежність до будь-яких громадських організацій, а участь в АТО не дає індульгенції на такі дії.

Блог Дмитра Яроша
Вгору