Перші Богатирські ігри відбулися в Балті на День молоді
Перші Богатирські ігри відбулися в Балті на День молоді

Метою заходу було привернення уваги громадськості до здорового способу життя та залучення молодого покоління до занять спортом, адже здорова нація - це майбутнє України.

Участь в змаганнях взяли бійці Української Добровольчої Армії та клуб місцевих спортсменів «Залізні Мутанти». В запеклій боротьбі з відривом в лічені секунди перемогу здобула команда УДА.

В ході змагань глядачі - як дорослі, так і діти - брали активну участь в конкурсах між вправами.

Захід відбувся завдяки фінансовій підтримці ГО «ДІЯ Балта», клубу «Залізні Мутанти», 8 ОБ УДА «Аратта» та за злагоджених організаторських дій відділу Молоді та спорту Балтської Окремої територіальної громади.

Програма комітетів національної дії
Програма комітетів національної дії

Проект документів Комітетів Національної Дії,які були запропоновані на Великому Зборі для прийняття за основу. Після подальшого їх доопрацювання, доповнення й деталізації буде сформульовано остаточну Програму діяльності.

Свої міркування та пропозиції до Проекту ви можете висловити у спеціальній темі на нашому форумі

Проект

М А Н І Ф Е С Т

Цей Маніфест звертається до гідності кожного громадянина України задля об’єднання всіх, хто готовий діяти і творити за наказом сумління і на благо України.

Ідея нашого Руху полягає у здобутті Україною самостійності у внутрішній політиці і суверенності у зовнішніх стосунках, в утвердженні людини у суспільстві, суспільства – в державі, держави – у світі.

Національний розвиток нашої держави розуміємо:

ДІЯ вшанувала героїв Берестецької битви 1651 року
ДІЯ вшанувала героїв Берестецької битви 1651 року

18 квітня 2017 року, активісти НР ДІЯ Рівненщини, бійці ОТГ "Волинь" УДА вшанували загиблих захисників України, відвідавши богослужіння в Свято-Георгіївському храмі, на Козацьких могилах, що в селі Пляшева, Радивилівського району.

Кілька тисяч націоналістів приїхали до цього святого місця. Саме тут 366 років тому відбулася жорстока Берестецька битва. Зранку розпочались Патріарше богослужіння та вселенська панахида, які відслужив Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. Паломники, жителі Рівненщини та сусідніх областей, молились за упокій душ загиблих українських козаків і сьогочасних героїв, які полягли за незалежність України.

Заключне слово Андрія Шараскіна, "Богеми", на Великому Зборі КНД"
Заключне слово Андрія Шараскіна, "Богеми", на Великому Зборі КНД" Заключне слово Андрія Шараскіна, "Богеми", Голови правління ГО "ДІЯ" на Великому Зборі Комітетів Національної Дії на о. Хортиця про мету зібрання та основні напрямки подальшої роботи.
Ростислав Винар на Великому Зборі КНД
Ростислав Винар на Великому Зборі КНД Координатор Дніпровського відокремленого підрозділу ГО "ДІЯ", заслужений лікар України, Ростислав Винар виступає на Великому Зборі Комітетів Національної Дії на о. Хортиця.
Роман Коваль про політичне майбутнє Державницької Ініціативи Яроша
Роман Коваль про політичне майбутнє Державницької Ініціативи Яроша Роман Коваль на Великому Зборі Комітетів Національної Дії, о. Хортиця.
Іван Сута, друг Вітер, ідеологічний референт НР "ДІЯ" виступає на Великому Зборі Комітетів Національної Дії, о. Хортиця.
Виступ Володимира Лендича, голови Дніпровської міської організації всеукраїнського об'єднання ветеранів. Великий Збір КНД. Хортиця.
Виступ Геннадія Друзенка на Великому Зборі КНД
Виступ Геннадія Друзенка на Великому Зборі КНД Виступ Геннадія Друзенка, керівника та співзасновника Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. М. Пирогова, на Великому Зборі КНД, о. Хортиця.
Андрій Гергерт "Червень" на о. Хортиця на Зборі КНД
Андрій Гергерт "Червень" на о. Хортиця на Зборі КНД

Виступ заступника командувача УДА, командира 8-го окремого батальйону УДА, Андрія Гергерта, друга Червня, на Великому Зборі Комітетів Національної Дії. Хортиця

Блог Дмитра Яроша
Вгору