Андрій Шараскін

З нагоди Вашого Дня народження зичимо Вам міцного здоров’я, родинного затишку, невичерпної радості, міцності духу, фізичних і духовних сил на многії і благії літа, успіхів у служінні Україні та її народу.
Ви відкривали свій талант у маленькому мальовничому місті Західної України, тернополянин за походженням, митець за покликанням. У Ваших доробках сила, енергія, запал. У новітній історії визвольної війни за Україну Ваше ім’я вписано золотими літерами.
Ми, активісти ГО «Державницька ініціатива Яроша», впевнені в тому, що, виборюючи шлях волі для української нації, як на фронті, так і всередині країни, ми переможемо ворога і, долаючи всі битви, випробування, під Вашим керівництвом здійснимо свою мрію - стати вільним народом на своїй землі. А ми з завзяттям Вам у цьому допоможемо!

9 вересня 2017 р. у м. Львові відбулись збори Відокремленого підрозділу ГО «ДІЯ» та ГО «Самооборона Львівського Євромайдану» в рамках проекту «Комітету національної дії».

Присутнім було озвучено основні принципи, ідеї, концепцію, пропозиції та напрямки проекту. Результатом зборів стало прийнято рішення про об'єднання спільних зусиль, спрямованих на розвиток національної ідеї та нашої держави Україна. Також на зборах відбулось обрання Голови відокремленого підрозділу ГО «ДІЯ» та представника Української добровольчої армії у Львівській області.

Головою ВП ГО «ДІЯ» Львівщини став Валентин Середюк, а представником УДА – Микола Пшик «Офіцер».

Вітаємо у наших лавах та бажаємо плідної, вдалої співпраці у розвитку нашої організації та на благо нашої країни!

Члени Форуму Національної Дії виходять з того, що розв’язання усіх проблем, пов’язаних з агресією Російською Федерації в Україні можливе лише шляхом перемоги України у війні з РФ. Здобуття перемоги у війні включає чотири складових: військову, політичну, дипломатичну та інформаційну.

На сьогоднішній час Президент України, лідери західних країн та Президент Росії вважають так звані «мінські домовленості» єдиним і безальтернативним шляхом вирішення проблеми Донбасу. При цьому усі сторони неодноразово констатували, що Мінський процес зайшов у тупик і як його реанімувати – невідомо. Значна частина експертів, аналітиків та політичних діячів аргументовано довели, що «мінські домовленості» (Мінськ-2) в повному обсязі виконати неможливо, оскільки в них еклектично поєднані безпекові питання (припинення вогню, відведення озброєнь, обмін полоненими) і принизливі односторонні поступки з боку України (визнання особливого статусу ЛНР та ДНР, проведення там виборів, внесення змін у Конституцію України, амністія бойовикам і колаборантам). Крім того, «мінські домовленості» жодним чином не окреслюють питання окупованого Росією Криму.

В грудні 2018 року світове товариство буде відзначати 125-річчя з дня народження видатного українського художника-графіка, педагогата громадського діяча Роберта Лісовського, який відомий тим щов 1929 роцістворив логотип найбільшої німецької авіакомпанії Lufthasa, автора символіки для відомих українських національно-патріотичних організацій,а також численних громадсько-культурних інституцій у Львові, Празі, Лондоні, місцем народження якого є м. Кам’янське Дніпропетровської обл. Не кожне місто нашої країни може пишатися такими провідними митцями світового значення і тому Громадська організація «Державницька Ініціатива Яроша» міста Кам’янське ініціює вшанування нашого славетного земляка та проводить збір коштів на спорудженняпам'ятникаРоберту Лісовському який прикрасить його рідне місто Кам’янськеДніпропетровськоїобласті.

Рахунок для допомоги:

ЄДРПОУ/ДРФО 39891372,Дніпропетровське РУ, МФО305299, рахунок №26002050264819, валюта UAH(українська гривня)
отримувач ГО" Сильні Духом"

24 серпня 2017 року після офіційного параду до Дня Незалежності України о 12:00 годині Хрещатиком від Бесарабської площі до Михайлівського Собору вирушить народна хода - #ХодаНескорених2017.

У Ході візьмуть участь: родини загиблих Героїв російсько-української війни та Небесної Сотні, родини полонених та безвісти зниклих Воїнів, ветерани та учасники війни, медики, волонтери, капелани та усі свідомі громадяни.

Хода є мирною та аполітичною.
ГШ УДА формує колону з добровольців УДА
На бойових машинах та з прапорами УДА, колона пройде Хрещатиком маршем "Хода нескорених".
Запрошуємо всіх взяти участь!

Перші Богатирські ігри відбулися в Балті на День молоді
Перші Богатирські ігри відбулися в Балті на День молоді

Метою заходу було привернення уваги громадськості до здорового способу життя та залучення молодого покоління до занять спортом, адже здорова нація - це майбутнє України.

Участь в змаганнях взяли бійці Української Добровольчої Армії та клуб місцевих спортсменів «Залізні Мутанти». В запеклій боротьбі з відривом в лічені секунди перемогу здобула команда УДА.

В ході змагань глядачі - як дорослі, так і діти - брали активну участь в конкурсах між вправами.

Захід відбувся завдяки фінансовій підтримці ГО «ДІЯ Балта», клубу «Залізні Мутанти», 8 ОБ УДА «Аратта» та за злагоджених організаторських дій відділу Молоді та спорту Балтської Окремої територіальної громади.

Програма комітетів національної дії
Програма комітетів національної дії

Проект документів Комітетів Національної Дії,які були запропоновані на Великому Зборі для прийняття за основу. Після подальшого їх доопрацювання, доповнення й деталізації буде сформульовано остаточну Програму діяльності.

Свої міркування та пропозиції до Проекту ви можете висловити у спеціальній темі на нашому форумі

Проект

М А Н І Ф Е С Т

Цей Маніфест звертається до гідності кожного громадянина України задля об’єднання всіх, хто готовий діяти і творити за наказом сумління і на благо України.

Ідея нашого Руху полягає у здобутті Україною самостійності у внутрішній політиці і суверенності у зовнішніх стосунках, в утвердженні людини у суспільстві, суспільства – в державі, держави – у світі.

Національний розвиток нашої держави розуміємо:

ДІЯ вшанувала героїв Берестецької битви 1651 року
ДІЯ вшанувала героїв Берестецької битви 1651 року

18 квітня 2017 року, активісти НР ДІЯ Рівненщини, бійці ОТГ "Волинь" УДА вшанували загиблих захисників України, відвідавши богослужіння в Свято-Георгіївському храмі, на Козацьких могилах, що в селі Пляшева, Радивилівського району.

Кілька тисяч націоналістів приїхали до цього святого місця. Саме тут 366 років тому відбулася жорстока Берестецька битва. Зранку розпочались Патріарше богослужіння та вселенська панахида, які відслужив Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. Паломники, жителі Рівненщини та сусідніх областей, молились за упокій душ загиблих українських козаків і сьогочасних героїв, які полягли за незалежність України.

Заключне слово Андрія Шараскіна, "Богеми", на Великому Зборі КНД"
Заключне слово Андрія Шараскіна, "Богеми", на Великому Зборі КНД" Заключне слово Андрія Шараскіна, "Богеми", Голови правління ГО "ДІЯ" на Великому Зборі Комітетів Національної Дії на о. Хортиця про мету зібрання та основні напрямки подальшої роботи.
Ростислав Винар на Великому Зборі КНД
Ростислав Винар на Великому Зборі КНД Координатор Дніпровського відокремленого підрозділу ГО "ДІЯ", заслужений лікар України, Ростислав Винар виступає на Великому Зборі Комітетів Національної Дії на о. Хортиця.
Блог Дмитра Яроша
Вгору