ДІЯ вшанувала героїв Берестецької битви 1651 року

18 квітня 2017 року, активісти НР ДІЯ Рівненщини, бійці ОТГ "Волинь" УДА вшанували загиблих захисників України, відвідавши богослужіння в Свято-Георгіївському храмі, на Козацьких могилах, що в селі Пляшева, Радивилівського району.

Кілька тисяч націоналістів приїхали до цього святого місця. Саме тут 366 років тому відбулася жорстока Берестецька битва. Зранку розпочались Патріарше богослужіння та вселенська панахида, які відслужив Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. Паломники, жителі Рівненщини та сусідніх областей, молились за упокій душ загиблих українських козаків і сьогочасних героїв, які полягли за незалежність України.

"Відбулося відзначення Берестецької Битви. В 1651 році козаки протистояли Польській навалі. Сьогодні Україна протистоїть російській навалі на сході. Дух козаків передається сьогоднішнім воїнам. Тоді козаки встояли, і під проводом Богдана Хмельницького був створений праобраз України. В сьогоднішньому протистоянні ми відстоюємо українську державу і захистимо її. Саме тому тисячі людей сьогодні зїхалися для того, щоб наповнитись святого духу патріотизму козаків 17 століття. Боротьба продовжується. Слава Україні!", - зазначив координатор НР ДІЯ Рівненщини, Роман Коваль.

ДІЯ Рівного на місці битви під Берестечком
Блог Дмитра Яроша
Вгору