В Бахмуті відкрили громадську приймальню «Спілки захисників Донеччини», в яку входять активісти  ГО «ДІЯ» в Донецькій області. Тут будуть набирати добровольців в Українську добровольчу армію і надавати всіляку допомогу учасникам АТО й соціально незахищеним мешканцям краю.

«Сьогодні відбувається відкриття офісу «Спілки захисників Донеччини »,  яку  створено 24 серпня в Донецькій обласній адміністрації. А також відкриття мобілізаційного центру Української добровольчої армії, яка воює під командуванням Дмитра Яроша. Зараз підрозділи УДА вважаються незаконними. Але вже  подано законопроект щодо легалізації добровольчого руху у Верховну раду -  та рішення поки не прийнято. У приймальню також можна звертатися за юридичною консультацією та соціально-психологічною допомогою учасникам АТО і соціально незахищеним верствам населення », - розповів юрист « Спілки захисників Донеччини », заступник Голови ВП ГО «ДІЯ» в Донецькій області Антон Воронов.

Керівник «Спілки Захисників Донеччини» Геннадій Четвєров повідомив, що 14 жовтня в Добропіллі планується З'їзд організації, захід проведе і профінансує місцева рада. Член організації Сергій Чирін підкреслив, що на цьому зборі планується розглянути проблемні питання, які не вирішуються в області та підписати звернення до керівництва країни.

Мобілізаційний штаб  знаходиться за адресою вул. Горбатова, 42 (приміщення відділу освіти, вхід з боку стадіону «Металург»).

Блог Дмитра Яроша
Вгору